Hakkımda

Fotoğrafım
Yafa, Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencileri'nin tecrübe kazanması, sektöre iyi bir şekilde hazırlanması için oluşturulan, İzmir'in ilk ve tek özel sektör simülasyonudur.

17 Nisan 2012 Salı

Yaşar Üniversitesi Manisa'daydı

Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri  16 Nisan’da Manisa’daydı.
Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve  Reklamcılık Bölümü öğrencileri aldıkları ders kapsamında Manisa’nın tanıtımı için reklam projesi oluşturmaya hazırlanıyor. Hazırlayacakları reklam projesi ile Manisa’nın tanıtım stratejilerinin belirlenmesi ve Manisa’nın marka kent olmasına katkıda bulunmayı amaçlayan Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Öğrencileri, Manisa’yı daha iyi tanıyabilmek  ve tanıtabilmek adına 17 Nisan'da Manisa’yı ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında öncelikle Turizm Haftası nedeniyle Manisa Belediye Kültür Sitesi Lale salonunda  gerçekleştirilen etkinliğe katılan Yaşar Üniversitesi  öğrencileri, etkinliğin ardından Manisa’da bulunan  tarihi ve önemli yerlere de giderek bu yerler hakkında bilgi sahibi oldu. Gerçekleştirilen ziyaretin ardından öğrenciler edindikleri bilgiler ile başarılı projeler hazırlamayı amaçladıklarını belirtti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder